Читај » СЛАЈДЕР » Страшни вести од Србија, девојче погодено во глава, крварело обилно

Страшни вести од Србија, девојче погодено во глава, крварело обилно

Финалето во Ниш беше епско од резултатска гледна точка, Партизан по продолжението ја победи Црвена звезда со 84:85, но не помина без контроверзии.

Девојче на возраст од 8 години било погодено со стаклено шише во главата и обилно крварело, екипа на брза помош интервенирала на лице место.

Оваа информација ја јавува Б92, престижниот српски медиум.

Кога се судрат „Делије“ и „Гробари“, речиси и да нема дуел, во кој нема опасни пресметки и повредени.

Коментари

коментари