недела, 23 февруари, 2020
Читај » Без категорија » (ФОТО) Ванеса Брајант ја смени својата профилната фотографија

(ФОТО) Ванеса Брајант ја смени својата профилната фотографија

Сопругата на трагично загинатиот кошаркар Коби Брајант, Ванеса Брајант неочекувано го отвори својот Инстаграм профил за јавноста.

Ванеса , денеска го отклучи својот профил и објави фотографија од Коби и Џиана – односно ја стави како профилна фотографија.

Таа ги забранила коментарите на сите фотографии на профилот.

На Инстаграм ја следат 1,6 милиони корисници, а се очекува таа бројка нагло да се промени после тажните вести за трагедијата која ѝ се случи.

Ванеса не даде никаква изјава во јавноста, а пријателите велат дека е скршена и дека не може да заврши една реченица, а да не се расплаче.

Коментари

коментари