среда, 30 септември, 2020

(ФОТО) Маж на годината – Скопјанец пред гинекологија покажа што значи љубов

Актуелна на социјалните мрежи е фотографијата на која маж пред скопска гинекологија покажува вистински што значи љубов.

Овој потег за брз период стана вистински хит на интернет, а многумина веќе го прогласија и за маж на годината. Нема што, перфектен потег.

Тој во рацете држи букет цвеќе, а веројатно бил во посета на својата породена сопруга во државната болница. Под објавата се пишува и:

-Со цвеќе во раце збори со жена му која се има породено и прашува што и треба. Нешто позитивно и од Државна Болница.

Коментари

коментари

error: Content is protected !!