четврток, 1 октомври, 2020

Двапати дневно – 7 денови, воопшто не очекував дека вака ќе заврши предизвикот од другарката

Како 43-годишна разведена мајка на 3 деца, конечно уживам во спиењето со мажи, иако немам многу време за тоа. Кога пријателката ми даде предлог да го прават тоа двпати дневно две недели, крајно ме заинтересира. Единствено кога правев така беше кога сакав да останам трудна, а потоа константно се намали,- започнува да се исповедува жена, која бара да остане анонимна.

Ова е нејзината исповед:

Мојот дечко Марио и јас обично имаме односи три или четири пати неделно, така што ова можеше да биде прететрано. Одлучив да не му кажам за предизвкикот, а еве како помина се.

Понеделник:

Децата беа кај мојот екс, а Марио остана да преспие. Двајцата се спремавме за работа во исто време, па одлучив да го изненадам и му влегов под туш. Никогаш го немаме правено тоа, но секогаш сакав да пробам. Иако малку клизавме и тешко се местевме (во филмовите е толку едноставно) беше одличен начин за почеток на денот.

Подоцна таа вечер Марио и јас бевме на претстава. Драмата беше многу здодавна, па на вториот чин му ја ставив раката на панталоните. Не можам да верувам дека тоа го признавам, но отидовме во ВЦ и имавме брз секс. Го следев Марио и се надевав дека нема да не фатат. Брзо завршивме и се вративме на своите места. Среќа за нас, изгледа никој не сака да оди во ВЦ за време на претстава.

Вторник:

Се разбудив рано и да бидам искрена, воопшто не размислував за секс, по активностите од претходниот ден. Се обидов да се самозадоволам, но чувствував прилично болки.

Марио таа вечер дојде кај мене и гледавме филм. Лежевме на креветот и имавме односи во спалната соба, со многу лубрикант. Два пати.

Среда:

Одлучив да го разбудам Марио со орален секс, што не е нешто што инаку би го правела, но уживав во таа спонтана страна од себе. Кога Марио замина на пат, а децата не беа дома, не бев сигурна како ќе имам секс втор пат во денот. Но, тогаш се сетив дека би можеле да бидеме заедно и преку телефон. Мислам дека Марио беше збунет што повторно започнав секс, но дефинитивно брзо го придобив.

Сепак, подоцна таа вечер започнав да се грижам дека му ја одземам шансата да биде машко и тој да го започнува сексот. Последно што сакав е да му дозволам тој да иницира секс, како што и повеќето машки сакаат да го прават тоа.

Четврток:

Кога децата заминаа во училиште, одлучив да го искористам својот вибратор. Со него не ми требаше многу време, тоа е толку лесно и забавно. Признавам дека многу секс ме тера на уште повеќе секс – навистина се радував на новата средба со Марио.

Таа вечер се обидов да го побарам за секс преку телефон, но тој беше на доцна вечера. Мислев повторно да се самозадоволам, но бев премногу уморна. Обидот за двапати секс во денот не беше едноставен, особено што мојот партнер не беше тука.

Петок:

Марио ме изненади доаѓајќи веднаш во мојата канцеларија. Рече дека нашиот телефонски разговор го натерало да размислува за мене и мора веднаш да ме види. Ја заклучив вратата од канцеларијата, а повеќето луѓе беа на ручек, па немаше голем ризик да бидеме фатени. Тоа беше многу подобра пауза, од моите стандардни паузи.

Таа вечер му пратив порака на Марио дека сакам да дојде, а тој ме праша што се случува. Му кажав за предизвикот, а нему тоа му беше смешно. Рече дека сега му е јасно зошто го мачев толку во последниот период.

Дојде и имавме мирен секс кој за мене не заврши со оргазам, што не се случува често. Мислам дека оргазмот не беше возможен со деца во куќата и толку голема измаченост. Тоа дефинитивно беше днедостаток – почнав да чувствувам дека не е толку квалитетно.

Сабота:

Мислам дека Марио сакаше да го исполни својот дел и да ми помогне неделата да заврши успешно, па се видовме преку „FaceTimea“ рано наутро. Имавме телефонски секс.

Таа ноќе повторно се обидовме да имаме секс, но работите не одеа добро и ме болеше – прв пат после пет месеци откако сме заедно. Марио имаше проблем со ерекцијата. Изгледа дека толку секс не е добра работа.

Недела:

Чувствувајќи потреба да го завршам предизвикот, денот го започнав со вибратор крај себе. Беше помалку забавно отколку претходно, сексот ми стана обврска наместо задоволство.

Подоцна тој ден Марио и јас гледавме серија. Двајцата се согласивме дека сакаме да имаме секс, ги исклучив светилките и започна да ме бакнува на вратот, а потоа брзо се соблековме.

Мислам дека сексот два пати на ден е премногу. Иако имав чувство на неверојатно сексуално суштество, сепак имавме секс во театар, навистина тао беше одлично. Но она што го научивме со Марио е дека го пропуштивме исчекувањето, што понекогаш е поинтересно од самиот чин.

Коментари

коментари

error: Content is protected !!