вторник, 25 февруари, 2020
Читај » ЗАБАВА » ФОТО: Сите погледи беа вперени кон нив две – ќерката на Цеца и нејзината другарка заводливи до небо

ФОТО: Сите погледи беа вперени кон нив две – ќерката на Цеца и нејзината другарка заводливи до небо

Кратки шорцеви, змиски и леопард принт и тела по кои сите се вртат. Анастасија на Егзит фестивалот во Нови Сад ги привлекла сите погледи.

Младата музичка ѕвезда Анастасија Ражнатовиќ си и нејзината другарка, биле најзаводливи на фестивалот.

Веќе добро познатата Анастасија која полека може да се каже дека почнува да оди по стапките на нејзината мајка уживаше на еден од најпознатите светски фестивали.

Преку објави на Инстаграм ја пренесувале атмосферата, погледнете:

Коментари

коментари