среда, 21 октомври, 2020

(ВИДЕО) Атмосферата кулминираше на плоштадот: Пристигнаа хероите – гледајте што се случи

Ракометарите на Вардар стигнаа на плоштад, речиси час и половина откако нивниот авион слета на скопскиот аеродром.

Повеќе десетици навивачи ги пречекаа и се очекува славјето да трае до доцна во ноќта.

Во живо пренос на официјалната Фејсбук страна вриши и Град Скопје, како и МТВ, каде може да ги проследите во живо најновите случувања.

Линк во живо ОВДЕ.

Коментари

коментари

error: Content is protected !!