понеделник, 25 октомври, 2021

ФОТО: Фросина Ременски до пратениците кои бојкотираат – Да не биде после некој ни ги хакирал профилите

Во изминатите 48 часа, повеќемина пратеници на ВМРО ДПМНЕ преку социјалните мрежи односно своите Фејсбук профили порачаа дека нема да гласаат за уставни промени во Собранието на РМ.

Иако во своите објави тие делуваа доста убедени и сигурни, пратеничката од редовите на СДСМ, Фросина Ременски на својот Фејсбук профил ги „пецна“ и индиректно им напиша: „Да не биде после некој ни ги хакирал профилите…“

Под објавата на оваа вест, пратеничката доби позитивни коментари од нејзините сопартијци.

Останува да видиме дали некој од редовите на ВМРО-ДПМНЕ ќе го возврти ударот.

Да не биде после некој ни ги хакирал профилите …

Posted by Frosina Remenski on Thursday, September 20, 2018

Коментари

коментари

error: Content is protected !!