вторник, 22 октомври, 2019
Читај » СЛАЈДЕР » ВИДЕО: Крвава тепачка во Аеродром, едно лице пренесено во болница, напаѓачите избегаа

ВИДЕО: Крвава тепачка во Аеродром, едно лице пренесено во болница, напаѓачите избегаа

Крвава тепачка се случила вечерва во скопски Аеродром кај „Тобако 2“, објави „Макфакс“.

Според информациите на „Макфакс“ едно лице во безсознание со возило на Брза помош е однесно во болница.

Од видеото се гледа дека како четири лицаа бегаат од местото со автомобили. Очевидци велат дека слушнале викање и женски глас како бара помош.

Коментари

коментари