ВИДЕО +18: Шокантни сцени при пожар во Измир, жени скокнаа од шест кат за да се спасат

Две жени кои скокнаа од шестиот кат во хотел во Измир, каде избил пожар, се сериозно повредени, објавија турските медиуми.

Жените скокнале на атомобил паркиран пред хотелот, а другите гости и вработените во хотелот биле евакуирани. Засега не се познати причините поради коишто избил пожарот.

Огнот за кратко време бил ставен под контрола.

*Содржината на видеото може да ве вознемири

Коментари

коментари